ZWIEDZANIE INDYWIDUALNE

Do Dyniolandu zapraszamy również rodziny z dziećmi, znajomych oraz każdego, kto ma ochotę zobaczyć, co się u nas dzieje. Organizujemy pobyty dla niewielkiej liczby osób, możemy tym samym zrealizować cały plan zwiedzania i warsztaty także dla mniejszych grup. Jesteśmy otwarci na przeróżne propozycje. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

*Podczas wizyt na naszej farmie honorujemy Kartę Dużej Rodziny (KDR)

Aktualnie Dynioland jest zamknięty, zapraszamy w 2023 roku

URODZINY

Organizujemy imprezy urodzinowe dla dzieci według dwóch głównych scenariuszy, które możemy dowolnie konfigurować.

Opcja I – Rezerwacja stolika dla grupy na 2 godziny. Dzieci mają wówczas dostęp do wszystkich atrakcji farmy, bawią się bez naszego animatora. Nie sprawujemy opieki nad dziećmi, udostępniamy jedynie miejsce.

Koszt 30 zł/ dziecko, dorośli 15 zł/osobę

Opcja II – Rezerwacja stolika dla grupy na 2-3 godziny. W planie odwiedzanie każdej z atrakcji z animatorem, zabawy i gry takie jak przeciąganie liny, strzelanie z łuku, bieg z przeszkodami, biegi w workach, dojenie słomianej krowy a w ciepłe dni: spacer ścieżką sensoryczną (wymagane przejście boso), zajęcia w ogródku. Poczęstunek we własnym zakresie.

Koszt organizacji urodzin dla 10 dzieci, 2 h zabaw z animatorem – 950 zł. Każde następne dziecko, w zależności od ilości osób- 20/30 zł zł.

Opcje dodatkowe (na zamówienie):

  • Rozszerzenie wydarzenia o warsztaty „Do it Yourself” (mydła, świeczki, herbaty itp.)
  • Zamówienie ekologicznego poczęstunku/ dań obiadowych/ ciast/ tortu

ODWIEDŹ NAS

Dynioland

Wieliszew, ulica Willowa

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

tel. 505 291 120

e-mail: dyniolandkontakt@gmail.com

BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO